Top

Vitalita z prírody

Vitamínový balík plný prírodných darov! 

69,90 €
SKU
VP89
Dostupnosť: Skladom

VITAMÍN D3 + K2 LIPOSOMÁLNY

Kto hľadá kvalitný vitamín D je na správnom mieste .

Vitamín D zvyšuje ukladanie vápnika do kostí. Avšak je na to potrebný ešte jeden vitamín, a to práve K2. Ak budeme prijímať dostatok D3, ale málo K2, hrozí zvýšené ukladanie vápnika v mäkkých tkanivách a cievach, kde ho ukladať nechceme a naopak hrozí nedostatočné ukladanie vápnika v kostiach, a tým aj vyššie riziko vzniku osteoporózy. Preto hovoríme, že obidva  vitamíny pôsobia synergicky a spoločne vytvárajú ideálnu kombináciu.

Väčšina bežných vitamínových a minerálnych doplnkov stravy v prášku alebo vo forme tabliet nieje naším telom dostatočne absorbovaná. Ešte v priebehu transportu sú v tráviacom trakte suplementy rozkladané tráviacimi enzýmami a žalúdočnými šťavami. A tak sa na miesto určenia dostane skutočne len malé percento účinnej látky.

VÝHODY LIPOSOMÁLNEJ FORMY VITAMÍNOV

  • Lepší transportvitamínov na miesto určenia – cez črevnú stenu do krvného riečišťa a odtiaľ ľahké vstrebanie priamo do buniek
  • Perfektná biologická dostupnosť– využiteľnosť vitamínov pre organizmus
  • Lipozómová vrstva vitamínychráni proti poškodeniuv tráviacom trakte
  • Bez chuti, dlhá trvanlivosť a čistota (bez aditív)

SPÔSOB UŽÍVANIA

  • 2 kapsule užívať raz za týždeň spoločne s jedlom, zapiť vodou.
  • Pristavoch nedostatku 1 kapsula denne spoločne s jedlom, zapiť vodou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Nutričné hodnotyLipoCellTech™ Liposomálna patentovaná zmesMagnézium citrátVitamín K2 (MK-7)Vitamín D3 (cholekalciferol)

Zloženie v 1 kapsule
190 mg
60 mg (15 %)*
80 μg (106 %)*
24 μg (480 %)*960 IU
Nie je významným zdrojom energie, sacharidov, tukov ani bielkovín.
* Referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Zloženie: LipoCellTech™ Liposomálna patentovaná zmes: fosfolipidy kyseliny palmitoolejovej, získané zo slnečnice (non-GMO), magnézium citrát, vitamín K2 (MK-7), vitamín D3 (cholekalciferol), vegánska kapsula z hydroxypropylmetylceluló.

Množstvo:

30 kapsúl, balenie vydrží 3,5 mesiaca.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Uchovávajte pri izbovej teplote.

Upozornenie:

Doplnok stravy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa pred užívaním s lekárom. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Vitamín C ,kvapky

Náš vitamín C je prirodzene silný antioxidant, ktorý podporuje imunitné funkcie, produkciu kolagénu a bielkovín. Pomáha telu redukovať zápal. U nás nájdete certifikovaný organický, rastlinný, tekutý vitamín C,ktorý je biologicky najšetrnejší dostupný vitamín C.
Tento vitamínu C pochádza z rastlinných zdrojov, konkrétne extraktu amla a čiernych ríbezlí.
Tieto prírodné zložky poskytujú bohatý a silný vitamín C.
Na rozdiel od syntetických alternatív bežne odvodených z GMO zložiek, náš doplnok využíva silu prírody a poskytuje kompletnú formu vitamínu C, ktorá obsahuje podporné kofaktory a koživiny pre optimálnu biologickú dostupnosť.
Rozlúčte sa s umelými plnivami, príchuťami, sladidlami a farbivami - vyberte si náš rastlinný vitamín C ako prírodný, kompletný a vynikajúci zážitok z doplnkov.
 
Lepšia imunita Vitamín C je dobre známy svojimi vlastnosťami zvyšujúcimi imunitu. Zohráva kľúčovú úlohu pri podpore imunitného systému tým, že podporuje produkciu bielych krviniek, ktoré sú nevyhnutné na boj proti infekciám a chorobám. Pravidelný príjem vitamínu C môže pomôcť posilniť imunitnú odpoveď, znížiť závažnosť a trvanie bežného prechladnutia a iných respiračných infekcií.
Silné antioxidačné vlastnosti Vitamín C pôsobí v tele ako silný antioxidant, pomáha chrániť bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.
Voľné radikály sú nestabilné molekuly, ktoré môžu prispieť k zápalom a chronickým ochoreniam. Neutralizáciou týchto škodlivých molekúl vitamín C pomáha znižovať zápal, podporuje celkové zdravie a pohodu.
Odporúčané dávkovanie : Fľašu dobre pretrepte. Užívajte 2 ml 1-2 krát denne alebo podľa odporúčania svojho lekára. Zvyšuje produkciu kolagénu Kolagén je proteín, ktorý poskytuje štrukturálnu podporu rôznym tkanivám v tele, vrátane kože, kostí a kĺbov.
Vitamín C hrá kľúčovú úlohu pri syntéze kolagénu, pomáha pri tvorbe a udržiavaní zdravých kolagénových vlákien. Zvýšením produkcie kolagénu pomáha vitamín C zlepšovať pružnosť pokožky, znižuje výskyt vrások a podporuje zdravie kĺbov, čím podporuje mladistvejší a žiarivejší vzhľad.
Zloženie: Vitamín C (z extraktu amla, extraktu z organických čiernych ríbezlí) Extrakt z amly a čierne ríbezle sú vynikajúce rastlinné zdroje vitamínu C. Tieto plody sú bohaté na túto základnú živinu, ponúkajú antioxidačnú ochranu a podporu imunity.
 

Jujuba 170g RAW BIO

Superpotravina a rarita (v SR nenájdete jujubu v RAW BIO kvalite)!

Jujuba alebo čínske datle chutia veľmi sladko, karamelovo, je zozbieraná v plnej zrelosti a šetrne sušená, vďaka čomu sú zachované všetky enzýmy, vitamíny a minerály nedotknuté! Obsahuje množstvo antioxidantov, vitamín C (má 50x viac ako jablko), B2, provitamín A, kyselinu listovú, meď, kobalt, jód, draslík, vápnik, fosfor, železo, horčík, zinok, mangán a rutín. Pre vysoký obsah vitamínov nazýva prírodným multivitamínom. Obsahuje cez 60% kvalitných sacharidov.

Jujuba vďaka vysokému obsahu antioxidantov detoxikuje organizmus a spomaľuje starnutie, pôsobí na nespavosť (4 plody zjesť večer pred spaním), znižuje krvný tlak, posilňuje imunitu, podporuje funkciu pečene a sleziny, má diuretické účinky.

Vďaka obsahu vlákniny pôsobí priaznivo na trávenie (veľmi vhodné pri chronickej zápche), zlepšuje metabolizmus. Pomáha pri slabosti a únave, upokojuje myseľ a znižuje nervozitu, ničí črevné parazity. Zvyšuje sexuálny apetít!

Obsahuje veľa antioxidantov , vitamín C, vitamín B2, provitamín A, meď, kobalt, jód, draslík, vápnik, fosfor, železo, horčík, zinok, mangán a rutín. Cicicmek datľový prirodzene pri sušení sčervená. Jujube obsahuje 30% sacharidov (v sušenej podobe aj cez 60%). Jujube sa pre vysoký obsah vitamínov nazýva prírodnými vitamínovými tabletkami.