Top

Sušička Wartmann WM-2110 DH

Sušička(dehydrátor) vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s 10 policami.

Predstavíme Vám jej hlavné prednosti :)

1/Digitálna regulácia teploty a času schnutia

2/Osvetlenie interiéru,počas sušenia(v akom stave je daná potravina)

3/Výborný pomer ceny a výkonu

4/Dvojplášťové, vysoko kvalitné spracovanie

5/Dehydratačná plocha 0,98 m² na 10 policiach z nehrdzavejúcej ocele

Vytvorte si vlastné skutočne RAW potraviny s touto udržateľnou sušičkou od spoločnosti Wartmann.

 

359,00 €
SKU
SW1
Dostupnosť: Skladom

Sušička Wartmann WM-2110 DH s 10 policami je zariadenie vyrobené výlučne z nehrdzavejúcej ocele (okrem elektroniky a napájacieho kábla) a dosahuje najlepšie dehydratačné výsledky pri najvyššom pomere ceny a výkonu.

S týmto zariadením je možné použiť plochu sušenia takmer jedného štvorcového metra na jeden priechod. Týmto spôsobom sa na jeden proces sušenia suší pomerne veľa kilogramov ovocia,zeleniny.

Vďaka dvojstennej konštrukcii a súvisiacej izolácii je spotreba energie 6,9 kW/h za 24 hodín, pričom všetkých 10 vložiek je obsadených jablkovými "kružkami"..

V porovnaní s konvenčnou pecou spotrebuje Wartmann iba 25% energie.


Ďalším dôležitým plusovým bodom pre všeobecnú spotrebu energie: WM-2110 DH je možné úplne odpojiť od siete pomocou hlavného vypínača na zadnej strane.

Doštičky majú rozmery 30 x 28 cm, pričom vzdialenosti medzi mriežkami sú 3 cm. Dehydratácia aj celých kusov banánov bez nutnosti odstraňovania vložiek je štandardom WM-2110 DH.

V zásade môže byť táto sušička použitá na sušenie všetkého, či už je to čerstvé ovocie, zelenina a bylinky, alebo ovocné kože, sušienky a iné gurmánske jedlá.

Wartmann tiež ľahko zvláda udržiavanie teplých potravín alebo udržiavanie konštantnej teploty pre fermentačné procesy.

Mimochodom, šetrný spôsob konzervácie je trendom hnutia "NO-WASTE and Slow Food". Okrem toho sa preukázalo, že potraviny, ktoré sa sušia pri teplote nižšej ako 50 °C, bodujú zvýšeným spektrom životne dôležitých látok, chuťou, vzhľadom a zdravotnými výhodami. Preto tieto samosušené potraviny majú kvalitu, ktorá je zriedka k dispozícii na zakúpenie.

Na našom e-shope je ale kvalita RAW samozrejmosťou!

Zaručená tichosť a rovnomerné sušenie

Wartmann WM-2110 DH je vybavená výkonným, relatívne tichým ventilátorom vzadu, ktorý vytvára horizontálne prúdenie vzduchu cez všetkých 10 pozícií z nehrdzavejúcej ocele. To umožňuje, aby všetky potraviny rovnomerne vyschli na všetkých podnosoch.

Jednoduché použitie

Požadovanú teplotu a čas schnutia je možné prednastaviť pomocou prehľadného dotykového ovládacieho panela v prednej časti.

Teplotu sušenia je možné zvoliť od 25 do 90 stupňov Celzia po 1 stupni.
Vstavaný časovač je možné nastaviť od 30 minút do 72 hodín v 30-minútových intervaloch pomocou podsvieteného ovládacieho dotykového panela.

Keďže tu nie sú žiadne tlačidlá ani vypínače, tento povrch sa ľahko a rýchlo čistí vlhkou handričkou.

Malý "pekáčik " na omrvinky vyrobený z nehrdzavejúcej ocele zachytáva jedlo padajúce na dno sušičky.

Vložka vo dverách je vyrobená z nerozbitného skla, takže postup dehydratácie je jasne viditeľný zvonku a môže byť osvetlený aj spínateľným osvetlením vo vnútri.

Police a "pekáčik" na omrvinky sú vhodné do umývačky riadu.

Sušička Wartmann má ochranu proti prehriatiu. To znamená, že zariadenie sa automaticky vypne, ak teplota stúpne nad 100 stupňov Celzia.


K sušičke sú k dispozícii na objednávku aj príslušenstvá.Napr .vhodné dehydrátorové fólie v dvoch variantoch, silikón a PTFE.

Môžu sa použiť na sušenie vysoko kvapkajúcich potravín, ako sú paradajky alebo mango, aby vložky zostali čisté. Použitie fólií má zmysel aj pri výrobe ovocnej kože, sušienok a bylín, pretože to uľahčuje oddelenie dehydrovanách potravín ,od vložiek a nelepí sa ani neprepadá. Po počiatočnej dobe sušenia je možné fólie odstrániť, aby sa urýchlil ďalší proces sušenia.

Tovar je pre klienta vyrábaný na objednávku,doba doručenia je od 7-14dní.