Pomoc pri obličkových kameňoch

 

Prírodný liek, ktorým môžete rozpúšťať obličkové kamene. Obličkové kamene sa môžu úplne rozpustiť alebo výrazne zmenšiť (a následne odplaviť).

Zloženie:
240 ml čistého javorového sirupu
270 ml extra panenského olivového oleja
300 g bio citrón (s kôrou)
300 gramov petržlenu (koreň)
270ml dcl nefiltrovaného nepasterizovaného bio medu

Postup:
Citróny očistite, nakrájajte na kúsky a rozmixujte v mixéri. Koreň petržlenu očistite, nakrájajte na kúsky, pridajte do mixéra a rozmixujte s citrónom. Potom pridajte javorový sirup, med a olivový olej a ešte raz rozmixujte, kým nezískate dobre rozmixovaný hladký krém. Uchovávajte vo vzduchotesnej sklenenej nádobe v chladničke.

Použitie:
Zjedzte jednu polievkovú lyžicu tohto elixíru každé ráno nalačno. Počas dňa pite veľa tekutín - najlepšie čistú neperlivú vodu.

A ako tento elixír funguje?
Hlavnou účinnou zložkou tohto prírodného lieku je citrón. Jeho konzumácia zvyšuje kyslosť moču, a tak prirodzeným spôsobom rozpúšťa obličkové (vápenaté) kamene. Dôležitá je aj petržlenová vňať. Je to prírodné diuretikum, ktoré pomôže zvýšiť množstvo vyprodukovaného moču, ktorý potom kamene vyplaví. Med je nápomocný pri upokojovaní podráždenej sliznice močovodov a poskytuje aj antibiotickú ochranu. Javorový sirup zasa dodáva minerály a celému elixíru príjemnú chuť.

Zdroj: http://blogs.naturalnews.com/powerful-remedy-dissolving-kidney-stones/