Heavy Metal & Chemical Cleanse kvapky

TOP kvalita pri očiste od ťažkých kovov a chémie - Raw Herbal Extract!

41,90 €
SKU
GB05
Dostupnosť: Skladom

Prírodný detox od ťažkých kovov a chémie v súlade s Anthony Williamsom Medical Medium! Prípravok Heavy Metal & Chemical Cleanse obsahuje zmes deviatich známych detoxikačných zložiek, ako je napríklad koriander, petržlen a žihľava. Prípravok pomáha telu detoxikovať škodlivé chemické látky a ťažké kovy. Odstránenie toxínov z tela pomocou tohto úplne prírodného prípravku, môže omladiť vašu energetickú hladinu, zlepšiť vašu duševnú jasnosť, mentálnu pohodu a posilniť vaše celkové zdravie.

Ťažké kovy a chemické látky ovplyvňujú zdravotný stav organizmu, myseľ aj psychickú pohodu. Najhoršie je, že sú všade a je nemožné sa im vyhnúť! Nájdeme ich v potravinách, v znečistenom ovzduší aj vo výrobkoch pre domácnosť. Tieto škodlivé látky majú vplyv na naše zdravie po psychickej aj fyzickej stránke. Môžu spôsobiť mozgovú "hmlu", únavu a oslabenie štítnej žľazy.

Produkt Heavy Metal & Chemical Cleanse je úplne prírodné riešenie, ktoré pomôže nášmu telu zbaviť sa týchto toxínov. Tento tekutý prípravok podporuje schopnosť tela spracovávať a bezpečne odstraňovať nahromadené látky z každodenného príjmu a vdychovania ťažkých kovov a toxických chemikálií. Obsahuje silné detoxikačné látky. Navyše je vyrobený technológiou Raw Herbal Extract, ktorá vytvára najúčinnejší dostupný detoxikačný prípravok.

Unikátny vzorec vychádza z odporúčaní a informácií, ktoré Anthony William zverejnil na svojich webových stránkach Medical Medium.

Tento funkčný produkt je výnimočne čistý, v BIO kvalite, bez lepku, sóje a GMO.

Zloženie: petržlen*, koriander*, alfalfa*, žihľava*, medicínska huba agaricus*, lipkavec prítula*, medicínska huba chaga*, meď Cu1, supercharged C60 (aktívny uhlík). (* = BIO)

Ďalšie zložky: organický rastlinný glycerín, trikrát destilovaná voda, energetické stopové minerály

Dávkovanie: Nádobku  dobre pretrepte. Naberte 1 ml, podržte v ústach po dobu 15 sekúnd a potom prehltnite. Najlepšie sa užíva nalačno. Užívajte dvakrát denne. Fľaštička vydrží pri používaní podľa návodu 30 dní.

Tip: Zvýšenie príjmu čistej vody ešte umocní detoxikačné vlastnosti produktu.

Obsah: 59,2 ml

Vyrobené v USA

Skladujte v suchu, chlade a tme.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek ani nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte nikdy odporúčané dávkovanie. Ukladajte vždy mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na dne obalu. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo pri užívaní liekov sa poraďte s odborníkom či lekárom.