Dulse vločky 25g RAW BIO

Viac informácií
Značka: Lifefood
10,50 €
SKU
LF11
Dostupnosť: Skladom

Táto morská riasa Dulse pochádza z Atlantiku, vyznačuje sa vysokým obsahom železa a jódu. Je bohatým zdrojom rastlinného proteínu, vlákniny, enzýmov, draslíka a horčíka, vitamín A a vitamíny skupiny B (i B12). Má veľmi nízky obsah sodíka.

Tieto vločky sú vyrobené z najkvalitnejších rias Dulse pestovaných v severnom Atlantiku v kvalite BIO, pričom sú v tejto podobe cenovo výhodnejšie. Možno ich použiť ako náhradu soli s nízkym obsahom sodíka, do šalátov, polievok, omáčok, na sendviče a do ďalších jedál. Je to veľmi chutná ingrediencia, ktorá farebne, ale predovšetkým výrazne nutrične obohatí pokrm. Nie je nutné variť, sú pripravené na okamžitú spotrebu.

Certifikácia BIO zaisťuje prísne podmienky pri zbere s dôrazom na dlhodobé zachovanie morského dna a trvalo udržateľný rast morských rastlín a ďalej najvyššiu kvalitu a dohľad pri ich spracovaní a balení.

Tieto riasy sú pravidelne testované na obsah pesticídov, herbicídov, ťažkých kovov, minerálnych vykurovacích a palivových olejov a ďalších nežiaducich kontaminantov.

Zloženie: 100% Dulse vločky* (* = BIO)

Krajina pôvodu: Atlantik (Írsko / Francúzsko)

Obsah: 25g

Produkt je tepelne neupravovaný. Riasy sú sušené pri nízkych teplotách, všetky výživné hodnoty sú v ňom teda zachované, jedná sa tak o 100% živú stravu.