Top

Detoxadine® - organický jód, kvapky

Certifikovaný organický nascentný jód!

Jód je dôležitá živina, ktorú všetci potrebujeme. Je nevyhnutný pre zdravú funkciu štítnej žľazy, hormonálnu rovnováhu a správne fungujúci metabolizmus.

39,90 €
SKU
GB06
Dostupnosť: Vypredané

Najefektívnejšia forma jódu!

 Detoxadin je organický, hlbokozemný jódový doplnok stravy z hlbinných zdrojov. Je taký čistý, ako to len ide, a iba niekoľko kvapiek dostatočne pokryje dennú potrebu jódu.

Tento jódový doplnok pochádza z ložísk soli nachádzajúcich sa viac ako 7 000 stôp pod zemským povrchom. Je čistý a koncentrovaný. Vyživuje štítnu žľazu lepšie ako akýkoľvek iný produkt na trhu.

Vďaka bezkonkurenčnej výžive štítnej žľazy poskytuje Detoxadine 600μg  jódu v glycerínovej báze pre rýchlu a jemnú absorpciu. Jód ako nevyhnutná výživa pre zdravú štítnu žľazu a vyvážené hormóny udržuje náš metabolizmus v chode a našu energetickú hladinu na vysokej úrovni. Nie je potrebné znášať následky pomalej činnosti štítnej žľazy, keď je Detoxadine pohodlným a cenovo dostupným riešením. Ak vám lekár odporučil doplnok stravy s jódom, tento je ten pravý!

Tento funkčný produkt je výnimočne čistý, v BIO kvalite, bez lepku, sóje a GMO.

Zloženie: nascentný jód, organický rastlinný glycerín, trikrát destilovaná biofotonická voda

Dávkovanie: Odporúčame užívať tri kvapky denne.Tým pokrývame hodnotu 600 μg rodiaceho sa jódu denne.

Ihneď zapite čistou vodou, a prehltnite.

Používajte 1x denne. Fľaštička obsahuje približne šesťmesačnú zásobu pri užívaní podľa návodu.

Tip: Zvýšenie príjmu čistej vody ešte umocní detoxikačné vlastnosti produktu.

Obsah: 29,6 ml

Vyrobené v USA

Skladujte v suchu, chlade a tme.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek ani nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte nikdy odporúčané dávkovanie. Ukladajte vždy mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na dne obalu. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo pri užívaní liekov sa poraďte s odborníkom či lekárom.